Як долучитись? Як розпочати збір кришечок, якщо ви маєте бажання збирати не тільки в себе вдома?

Просимо всіх, хто організовує збір серед друзів, знайомих або співробітників ознайомитись з інформацією нижче:

Для участі в благодійній програмі «Шлях додому» необхідно подати заявку встановленої форми  або зателефонувати (044) 228-80-02, (067) 235-62-36 ( і така заявка буде заповнена з ваших слів по телефону)
Заявки на участь у Програмі можуть подавати фізичні та юридичні особи, в тому числі неурядові організації та установи, незалежно від громадянства або країни реєстрації.

Для того щоб отримувати інформацію надалі про збір та надану допомогу ми просимо залишити в заявці електронну адресу, на яку можна буде надсилати новини.

Адреса збору (ваш будинок, організація, учбовий заклад, тощо) буде відображуватись у загальному списку і на мапі, щоб люди, які долучаються, вибирали найзручнішу адресу і приносили кришечки.

Які кришечки збираємо? Читайте та завантажуйте тут 

Фізичні або юридичні особи, що виявили бажання популяризувати програму та пропагувати у самостійно визначеному колі громадян (за місцем роботи, проживання, навчання тощо) укладають з БО «Благодійний фонд «Лелекера» волонтерський договір або договір про співпрацю та отримують довіреність на представництво інтересів фонду і посвідчення волонтера (для фізичних осіб).
Всім іншим учасникам достатньо надіслати заповнену заявку та розмістити у місці збору інформаційні матеріали.
Форми заявок є у вільному доступі  (посилання нижче) або можна отримати за запитом на адресу lelecare.charity@gmail.com.

https://drive.google.com/open…

Як розпочати збір кришечок?