Прес-реліз

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» та БО «Благодійний фонд «Лелекера» розпочинають спільну благодійну акцію зі збору пластикових кришечок «Тепла зима»

Київ, 29 вересня 2017 р. – компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» та благодійний фонд «Лелекера» розпочинають спільну благодійну акцію «Тепла зима» у рамках благодійної програми «Шлях Додому». Мета акції – благодійність, спрямована на закупівлю речей першої необхідності для дитячого табору «Лісова Застава».

З 1 жовтня по 30 листопада 2017 року в двадцяти трьох торговельних центрах METRO в Україні проводитиметься збір пластикових кришечок серед клієнтів та співробітників «МЕТРО Кеш енд Кері Україна». Стати учасником благодійної акції досить просто – в період проведення акції необхідно пожертвувати у спеціально встановлені контейнери, які знаходяться на виході з торговельних центрів METRO, пластикові кришечки від харчових продуктів. Кількість пластикових кришечок, яку може передати учасник в рамках акції «Тепла зима» є необмеженою.

Після закінчення періоду проведення акції представники «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» нададуть благодійному партнеру акції БО «Благодійний фонд «Лелекера» пластикові кришечки, які були зібрані в центрах оптової торгівлі МЕТRO протягом періоду проведення акції. «Лелекера», в свою чергу, передасть пластикові кришечки на вторинну переробку покупцю ТОВ «АМБ Ресайклінг», з яким попередньо уклала договір про співпрацю.

Після отримання коштів від покупця, благодійний партнер акції здійснить закупівлю товарів першої необхідності для дитячого табору «Лісова Застава». Табір «Лісова Застава» (створений БФ «За право на життя») цілий рік приймає на психологічну реабілітацію дітей, що постраждали внаслідок військових дій на Сході України. Кожен заїзд триває 2 тижні. Протягом однієї зміни у таборі перебуває 60 дітей. В літній період у «Лісовій Заставі» проходять психологічну реабілітацію до 200 дітей за одну зміну.

Особливо яскравою та цікавою буде закупівля товарів першої необхідності в одному з торговельних центрів METRO у місті Києві, яка запланована у вихідні напередодні Дня святого Миколая. Вихованці табору в святкових капелюшках «миколайчиках» під керівництвом Ірини Сазонової, керівника дитячого табору «Лісова Застава» та представниками «Лелекера» і METRO, збиратимуть у кошики необхідні товари з попередньо узгодженого списку потреб. Невимушений і спонтанний для відвідувачів магазину захід зробить благодійну ініціативу максимально відкритою для громадськості та розкриє найкращі сторони спільно започаткованої акції.

Благодійна акція «Тепла зима» є лише початком співпраці «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» та БО «Благодійний фонд «Лелекера», проте обидві сторони сподіваються, що українці позитивно відреагують на таку ініціативу і спільними силами їм вдасться покращити й екологічну ситуацію в Україні, й соціальну.

Наталія Тарасова, Директор БО «Благодійний фонд «Лелекера»:

«Благодійна акція зі збору пластикових кришечок «Тепла зима» проводиться у рамках благодійної програми «Шлях Додому», головною метою якої є надання благодійної допомоги незахищеним верствам населення, які підпадають під умовну категорію «постраждалі в АТО». Отже, рішення допомагати саме дитячому табору «Лісова Застава» було невипадковим. У таборі особливо складною є організація побуту і затишку для дітей у зимовий період. Усі діти мають знижений імунітет, часто не мають зручного теплого одягу для зимового періоду. Однією з нагальних потреб організації є зимове взуття та теплі пледи. Постійною є потреба у миючих засобах та різних видах побутової хімії для підтримки приміщень, де перебувають діти. Ми сподіваємося, що проведення акції саме у такому форматі дозволить отримати суму коштів, яка покриє нагальні витрати і дозволить мешканцям табору зустріти зимові свята у затишку і комфорті, що стане додатковим чинником у психологічній реабілітації дітей».

Олеся Оленицька, Директор з питань співробітництва з органами державної влади та зв’язків з громадськістю «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»:

«У всіх країнах присутності METRO ми прагнемо бути корисними для суспільства, де живемо і працюємо, впроваджуючи волонтерські, соціальні та екологічні ініціативи. Ідея проведення благодійної акції «Тепла зима» одразу отримала підтримку з боку нашої компанії, адже є важливою не лише, як благодійний проект, спрямований на допомогу незахищених верств населення, а й своєю важливістю в екологічному аспекті. Цією акцією ми прагнемо популяризувати збір пластикових кришечок як благодійних внесків серед наших клієнтів та співробітників компанії. Надихаючи, мотивуючи і заохочуючи наших працівників і клієнтів поводитись відповідально, ми маємо змогу поділитися нашим баченням сталого розвитку з мільйонами».

Про компанію «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 23-ма класичними центрами оптової торгівлі METRO Cash & Carry  у Києві, Одесі, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі; та двома магазинами оптової торгівлі «Бери-Вези» у Тернополі та Луцьку. За понад 13 років діяльності в Україні METRO Cash & Carry інвестувала в національну економіку 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за 2015/2016 фінансовий рік (жовтень 2015 р. – вересень 2016р.) склав 420 млн. євро.

www.metro.ua

METRO Cash & Carry представлена у 25 країнах понад 750 центрами оптової торгівлі. Налічуючи понад 150 000 співробітників у світі, компанія досягла обсягу продажів у понад 29 млрд. євро у 2015/2016 фінансовому році (жовтень 2015 р. – вересень 2016р.) METRO Cash & Carry входить до складу METRO  Wholesale & Food Specialist Company.

METRO Wholesale & Food Specialist Company (W&FS Co.) – провідна міжнародна компанія, що спеціалізується на оптовій торгівлі у сфері продуктового рітейлу. До торговельних підрозділів METRO W&FS Co. входять  METRO Cash & Carry, Real, та інші асоційовані компанії. METRO W&FS Co. працює у 35 країнах світу, надаючи робочі місця понад 150 тис. людей. У 2015/2016 фінансовому році (жовтень 2015 р. – вересень 2016р.) обсяг продажів компанії METRO W&FS Co. склав 37 млрд. євро. Компанія пропонує індивідуальні рішення для задоволення локальних та міжнародних потреб своїх оптових та роздрібних клієнтів.

Про благодійну організацію «Благодійний фонд «Лелекера»

Благодійна організація «Благодійний фонд «Лелекера» – є благодійною недержавною, неприбутковою організацією, основною статутною метою якої здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства або окремих категорій осіб згідно із законом.  «БО «Благодійний фонд «Лелекера» було зареєстровано в Україні у лютому 2017 р. Основною благодійною програмою фонду є збір і передача на переробку ресурсоцінної сировини (пластикові кришечки, ПЕТ-пляшки, макулатура, тощо), а засобом надання благодійної допомоги – кошти, виручені за такий збір. Програма має назву «Шлях додому» і спрямована на допомогу умовній категорії «постраждалі в АТО».  «БО «Благодійний фонд «Лелекера» співпрацює з більше ніж 200 благодійниками, серед яких  учбові заклади, заклади охорони здоров’я, волонтерські громадські об’єднання, юридичні особи та приватні благодійники. За  короткий час існування фондом вже була надана  адресна благодійна допомога  на суму 67 500 гривень, коштами з ресурсоцінної сировини. Кількість переданого на переробку пластику (ресурсоцінної сировини) станом на 29.09.17 складає  14 387 кг.

www.lelecare.org