Положення Конкурсу Скажи пластику НІ

БО «Благодійний фонд «Лелекера» розпочинає Всеукраїнський дитячий екологічний конкурс

“Скажи: Пластику – НІ! Зеленому майбутньому – ТАК!”

11 квітня 2018 року БО “Благодіний фонд “Лелекера” оголошує відкритим Всеукраїнський дитячий екологічний конкурс “Скажи: Пластику – НІ! зеленому майбутньому – ТАК!”.Конкурс є складовою частиною благодійної програми «Шлях Додому», що впроваджується Фондом з 2017 року і триватиме до 11 грудня 2018 року.

Ініціатива залучити якнайбільшу частину підростаючого покоління   до щорічного конкурсу присвячена Міжнародному Дню Землі, встановленому резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № A/RES/63/278  і присвяченому у 2018 році  актуальності проблеми пластикових забруднень у світі.

Конкурс допоможе інформувати молоде покоління щодо простих і ефективних дій по зменшенню відходів і надавати грантову підтримку тим, хто проявляє активність саме у екологічних проектах. Призовий фонд Конкурсу складатиметься з частки зібраних навчальними закладами і переданими на переробку вторинними відходами пластику.

Метою цього конкурсу є розвиток екологічної самоосвіти, формування еко-культури у підростаючого покоління, підтримка і розвиток еко-волонтерства,  підвищення інтересу підростаючого покоління до професій еколого- біологічного спрямування; формування взаємозв’язку між діями екологічного спрямування, громадянською активністю та благодійністю.

Конкурс поділений на 3 етапи: “Долучайся!”, “Дій!” і “Твори!”. Переможці будуть визначенів окремих номінаціях і 4-х вікових групах в кінці року. Для навчальних закладів діятиме рейтингова система заліку результатів.

Приймати участь у конкурсі можуть як індивідуальні учасники, так і групи. Фонд запрошує до участі заклади дошкільної, позашкільної, середньої та професійної освіти всіх форм власності, а також окремі групи активістів. і дитячі організації екологічного спрямування. Територія проведення: вся Україна за виключенням окупованих територій Криму та Донбасу.

Реєстрацію заявок продовжено по 30 квітня 2018 року включно. У зв’язку з повільним поширенням інформації про Конкрус і з метою дати можливість прийняти участь якнайбільшій кількості начальних закладів, термін реєстрації продовжено по 30 квітня 2018 року.

Зареєструвати заявку можна тут http://lelecare.org/shlyah-dodomu/skazhy-plastyku-ni-zelenomu-majbutnomu-tak

 

Серед всіх координаторів від зареєстрованих у конкурсі навчальних закладів 25 квітня 2018 року о 19:00 через онлайн сервіс Random.Org відбудеться випадковий розіграш 3-х квитків на відвідування  «ZERO WASTE EVENT з Беа Джонсон» з провідними українськими спікерами-практиками з питань екостилю життя та зменшення відходів. Запрошений гість події, засновниця міжнародного руху «Zero Waste Home» та автор книги про дім у стилі “нуль відходів” американка Беа Джонсон.  Дата події 12 травня 2018 р. Спонсор заохочувальних призів – екоосвітній лекторій Зелена Школа”.

Розіграш квитків відбудеться серед тих координаторів, які встигли зареєструватись по 22.04.18, адже самі квитки є заохочувальними призами за швидку реєстрацію і активність.

Про благодійну організацію «Благодійний фонд «Лелекера»

Благодійна організація «Благодійний фонд «Лелекера» – є благодійною недержавною, неприбутковою організацією, основною статутною метою якої здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства або окремих категорій осіб згідно із законом.  «БО «Благодійний фонд «Лелекера» було зареєстровано в Україні у лютому 2017 р. Основною благодійною програмою фонду є збір і передача на переробку ресурсоцінної сировини (пластикові кришечки, ПЕТ-пляшки, тощо), а засобом надання благодійної допомоги – кошти, виручені за такий збір. Програма має назву «Шлях додому» і спрямована на допомогу умовній категорії «постраждалі в АТО».  «БО «Благодійний фонд «Лелекера» співпрацює наразі з майже 300-ма благодійниками, серед яких  учбові заклади, заклади охорони здоров’я, волонтерські громадські об’єднання, юридичні особи та приватні благодійники.

Проект “Шлях Додому” був відзначений у регіональному конкурсі Національного Конкурсу “Благодійна Україна” і отримав III місце та звання “Лауреата””Благодійна Київщина” в номінації “Благодіність в захисті України”.

Загальні результати проекту “Шлях Додому” у 2017 році

завантажити Правила Конкурсу Положення Конкурсу_Скажи пластику ні!

 

зареєструвати заявку