Калькулятор пластикового сліду

Отже, ви знаєте про пластикове забруднення і маєте докази того, що нам потрібно вирішити цю проблему. Чи цікаво вам дізнатися, яким був ваш внесок?

Якщо ви відчуваєте, що потрібно вступити в боротьбу, щоб різко зменшити пластикове забруднення, то спочатку вам потрібно дізнатися, на якому етапі ви перебуваєте зараз. Чи відомо вам, скільки пластикових речей ви купуєте та викидаєте?

Цей калькулятор допоможе вам порахувати ваше річне споживання пластикових товарів, які купуються і викидаються. Це дасть вам змогу проаналізувати споживання у минулому. І це стане першим пунктом у плані зменшення вашого “пластикового забруднюючого сліду”. Ви зможете розробити свій власний план пізніше.

Цей калькулятор рахує тільки ті пластикові предмети, які призначені до використання протягом короткого періоду часу і зазвичай викидаються протягом 30 днів з моменту покупки. Додатково до цих предметів, ви можете оцінити ваше використання і викидання пластикових речей більш довготривалого вжитку. Це може включати споживання електронних пристроїв, транспортних засобів, меблів, будівельних матеріалів та одягу. Даний калькулятор не враховує споживання цих предметів.Тепер, коли ви знаєте, скільки одноразового пластику ви споживаєте щорічно, ми сподіваємось, що ви замислитесь над тим, що робити з цією інформацією. Наші інформаційні матеріали допоможуть вам сформулювати, що ви можете зробити, щоб зменшити ваш пластиковий слід. У подальшому ми
повідомлятимемо вам інші способи зменшити використання пластику, щоб покласти край пластиковому забрудненню природи. Можливо, ви захочете щось змінити у вашому повсякденному житті.

Дії щодо боротьби з пластиковим забрудненням називаються 5R – від англійських слів Reduce (зменшення), Refuse (відмова), Reuse (повторне використання), Recycle (передача на переробку), Remove (вилучення).
З того часу, як ви почнете використовувати 5R у щоденному житті, ми запрошуємо вас встановити ціль щодо зменшення вашого пластикового сліду протягом цілого року (12 місяців).

Отже, поговоримо про кількість ваших пластикових предметів.

Чи було це число більшим за очікуване?

● Так:
Отже, тепер ви знаєте! Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook, щоб
дізнатися більше про способи зменшити ваш пластиковий слід!
● Ні:
Ви добре попрацювали! Продовжуйте робити нові кроки назустріч життю,
вільному від пластику!