Ця теза, перевірена часом, виявилась правдивою не тільки для бізнесу але й для доброчинності.

Рік тому Загальними Зборами БО «Лелекера» було прийнято рішення про розширення благодійної програми «Шлях додому». З 2017-го року програма була спрямована на збір вторинної пластикової кришки, кошти за яку направлялись на адресну медичну і соціальну допомогу учасникам бойових дій на Сході України та іхнім родинам.

З 8 квітня 2019 року програма була перетворена на комплексну з залученням коштів фізичних та юридичних осіб та наданням допомоги державному медичному закладу ДЗ «Госпіталь ветеранів війни «Лісова поляна» МОЗ України, що спеціалізується на лікуванні стресасоційованих розладів, постконтузійного синдрому та пізньої реабілітації в довгостроковому періоді саме ветеранів та родин загиблих.

Наприкінці 2019 року фонд отримав першу значну пожертву для здійснення ремонту та облаштування приміщень Центру психічного здоров»я на базі  ДЗ «Госпіталь ветеранів війни «Лісова поляна» МОЗ України.

ТЗОВ Інститут інфрмаційних технологій «Інтелліас» перерахувала одноденний заробіток своїх співробітників на потреби ветеранів.

Та для масштабних ремонтних робіт, що в короткий термін дозволять завершити проект не вистачало ні цих коштів ні вільних приміщень. Адже госпіталь приймає в рік 4000 ветеранів і більшість часу всі приміщення використовуються.

Тому перші спроби ремонту у 2019-му були сконцентровані на  кабінетах роботи психологів і психотерапевтів, саме створення Психологічної служби з штатом в 6 фахівців з досвідом роботи з сучасними ветеранами стало ключовою відмінністю Центру психічного здоров»я від інших державних реабілітаційних закладів для учасників бойових дій.  Ветерани потребували затишних  місць для спілкування зз фахівцями.

Ремонтні роботи в 2-х кабінетах психологів, що виконувались спільними силами з іншими громадськими організаціями та волонтерами завершені, кабінет психотерапії – підходить до завершення.

В лютому 2020-го госпіталь запустив повноцінну роботу нового відділення лікування стрес асоційованих розладів саме для ветеранів АТО/ООС. Відкладати ремонт кімнат де проживають по 18 днів  українські захисники стало вже неможливим. Тому у березні 2020-го, ще до початку карантину, фонд звернувся за підтримкою до відомого міжнародного виробника сухих будівельних сумішей ТМ Ceresit  ТОВ з ІІ «Хенкель Баутехнік (Україна)».

Відповідь не забарилась. Керівництво компанії дуже швидко відгукнулось на прохання фонду.

І ось вже під час карантину, з дотриманням всіх карантинних вимог, ми отримали благодійну пожертву будівельними сумішами ТМ Ceresit.

Якби не карантин, навряд чи ми б мали змогу взятись за ціле відділення і виконувати ремонтні роботи не заважаючи пацієнтам.

Але криза завжди має приховані можливості.

Отже ми розпочали ремонт до якого залучені, як співробітники госпіталю, так і ветерани сучасної війни, що працюють на створення єдиних і гідних умов для реабілітації побратимів.

_____

Запрошуємо до спільної розбудови Центру ментального здоров”я ветеранів. Адже повернення до мирного життя воїнів, що нас захищали, справа кожного!

Ми примайємо допомогу коштами, матеріалами та волонтерською допомогою також.

Реквізити для перерахування благодійної допомоги:

ЄДРПОУ 41131063

р/р UA083510050000026007649301300

в АТ «УКРСИББАНК»  МФО 351005

Призначення платежу: Благодійна пожертва на облаштування Центру ментального здоров”я ветеранів